Namai gamtos glėbyje

Vilniaus miesto centre

Daugelį mūsų žavi gyvenimo užmiestyje idėja. Gamta ir grynas oras leidžia atsipalaiduoti nuo intensyvaus miesto tempo, mėgautis privatumu, džiaugtis žaidžiančių vaikų saugumu. Tik daugelį stabdo mintis, jog pasiekti šią idilę trukdys dideli atstumai. Šis kvartalas tokių rūpesčių nekelia, nes yra įsikūręs šalia miesto centro, Pavilnių regioniniame parke.

Gamtos prieglobstyje įkomponuotų dviejų ir trijų aukštų naujos statybos 18-os gyvenamųjų namų kvartalas. Visas kompleksas darniai įlietas į jaukią gamtos oazę pačiame Vilniaus centre ir čia savo stiliumi atkartoja Pavilnių regioninio parko gamtovaizdžio linijas. Pastatai, stilingai ir patogiai išdėstyti juos supančioje erdvėje, išsiskiria originalia, jaukia, skandinaviškai minimalistine architektūra.

Nauji namai iškils šalia jau pastatyto gyvenamųjų namų kvartalo RASŲ SLĖNIS, kuriame yra 16-a prabangių individualių namų. RASŲ NAMAI yra paskutinis projektas, todėl čia įsikursiantiems gyventojams ateityje negrės nepatogumai dėl kaimynystėje vyksiančių statybų.


SOLO HOUSE
J. Jasinskio g. 16B,
Verslo centras „Victoria“, 6 aukštas
+370 686 32997
pardavimai@misionieriai.lt
www.contestus.lt