„Žaliasis taškas“ tinklalapis

Užduotis: Sukurti korporatyvinį tinklalapį pirmajai ir didžiausiai pakuočių atliekų tvarkymo organizacijai Lietuvoje. Turi būti aiškiai ir interaktyviai išdėstyti pagrindiniai saikingo pakuočių naudojimo principai: tinklalapis turi skatinti vartoti mažiau pakuočių arba naudoti jas pakartotinai, dalyvauti perdirbimo procese. Projektas turi supažindinti verslininkus su gamintojo atsakomybės principu, skatinti atsakingai kontroliuoti pakuočių gamybą ir mažinti aplinkos užterštumą. Tinklapis turi būti pasiekiamas iš visų įrenginių, patogiai konstruojamas ir administruojamas.
Sukurta: 2016
Tinklalapis: www.zaliasistaskas.lt
Pagrindinio puslapio skiltyje „Visuomenei“ pateikiama svarbiausia informacija, mokomieji filmukai bei naujienos apie rūšiavimą Lietuvoje. Sukurtas interaktyvus rūšiavimo žaidimas ir konteinerių žemėlapis.
„Žaliasis taškas“ tinklalapis
Pagrindinio puslapio skiltyje „Verslui“ pristatoma informacija apie įmonę ir jos veiklą.
„Žaliasis taškas“ tinklalapis
Vidiniuose puslapiuose pateikiama platesnė informacija patogiu ir lengvai nuskaitomu budu – parinkta speciali grafinė medžiaga, mokomieji filmukai.
„Žaliasis taškas“ tinklalapis
Svetainėje įdiegta patogi turinio valdymo sistema, kuri leidžia intuityviai administruoti tinklalapį iš bet kurio įrenginio. Naujų puslapių kūrimui naudojamas paprastas ir patogus blokų principas.
„Žaliasis taškas“ tinklalapis