BrandWorks – tai kūrybiniai partneriai verslo lyderiams.

BrandWorks – vizualinio identiteto ekspertai.

Jau daugiau nei dvidešimt metų specializuojamės ženklodaros ir vizualinio identiteto srityje. Teikiame unikalius kūrybinius sprendimus ir konsultuojame įvairių sričių bei gerai visuomenei žinomus prekinius ženklus.

BrandWorks išskirtinumas – reiklumas detalėms kurios formuoja unikalią visumą.

Ilgametė patirtis, virš 500 sėkmingai įgyvendintų projektų ir veiksminga kūrybinio darbo procesų valdymo sistema, leido mums tapti vizualinio identiteto kūrimo lyderiais.

Kas yra vizualinis identitetas?

Vizualinį identitetą sudaro Jūsų prekės ženklo pozicionavimo, komunikacijos ir grafinio dizaino visuma. Vizualinis identitetas daro tiesioginę įtaką Jūsų įmonės, prekės ar paslaugos įvaizdžiui, o tuo pačiu ir sėkmingam verslo augimui ir plėtrai. 

Prekės ženklo pozicionavimas

Konsultuojame, kaip valdyti produktų ar paslaugų identifikavimą, kad vartotojai juos suvoktų kaip išskirtinius, turinčius tik jiems būdingų savybių. Taip Jūsų prekė ar paslauga įgyja pranašumą tarp konkurentų.

Prekės ženklo pavadinimo sukūrimas

Teikiame pavadinimų siūlymus tiek Lietuvoje sukurtiems produktams ar teikiamoms paslaugoms, tiek tiems, kurie sukurti globalioms rinkoms. Mūsų pasiūlytas prekės ar paslaugos pavadinimas ne vienam mūsų klientui padėjo įtvirtinti savo prekės ženklą, tapti įsimintinu ir taip pasiekti reikiamus vartotojus.

Logotipo sukūrimas

Ilgametė patirtis kuriant įvairių sričių prekės ženklų logotipus ir jų firminį stilių, leidžia įžvelgti ir Jums pateikti unikalius bei geriausius kūrybinius sprendimus.

Logotipo tikslas – įkūnyti kompanijos dvasią, išsiskirti konkurencinėje aplinkoje, būti lengvai nuskaitomu ir įsimenamu. Tinkamas logotipas yra greitai atpažįstamas ir lengvai pritaikomas tiek spaudoje, tiek interneto erdvėje.

Firminis stilius. Vizualinio identiteto knygos sukūrimas (angl. Brandbook).

Sukursime Jums firminį stilių, kuris bus ne tik vizualiai patrauklus, bet ir lengvai pritaikomas visoje įmonę reprezentuojančioje medžiagoje.

Firminis stilius – tai netiesioginė komunikacija, pristatanti kompaniją visur ir visada. Prekės ar paslaugos firminis stilius turi būti vientisas ir nuoseklus. Logotipo, spalvų, šriftų, grafinių elementų naudojimas ir tarpusavio santykiai detaliai aprašomi grafinio identiteto knygoje (angl. Brandbook).

Logotipo atnaujinimas (angl. Rebranding)

Atnaujinsime Jūsų prekę ar paslaugą reprezentuojantį logotipą, kad jis geriausiai atspindintėtų Jūsų įmonę. Laikui bėgant, dažnai keičiasi prekės ar paslaugos pozicionavimas, komunikacinis tonas ar tiesiog pasensta logotipo grafika, todėl reikalingas esminis logotipo atnaujinimas (angl. Rebranding) ar minimalių logotipo korekcijų (angl. Facelift).

Šūkio sukūrimas (angl. Tagline)

Patirtis dirbant su skirtingų sričių įmonėmis, leidžia atrasti geriausius kūrybinius sprendimus Jūsų prekės ar paslaugos unikalumą komunikuojančiam šūkiui. Tam, kad jis būtų ilgalaikis bei atspindėtų Jūsų prekės ženklo sritį, kuriamą vertę ir prekės ar paslaugos išskirtinumą.

Internetiniai tinklalapiai

Vizualiai tvarkingas ir strategiškai gerai parengtas tinklalapis yra vienas esminių elementų, padedančių užmegzti norimą dialogą su Jus pastebėjusiu ar Jūsų paslaugų ieškančiu klientu. 

Produkto įpakavimas

Sukursime Jūsų produkto įvaizdį. Neabejojame, kad produkto išvaizda privalo atspindėti jo kokybę bei padėti prekei greičiau surasti savo tikslinį vartotoją.

Reklaminė medžiaga

Patirtis kuriant įvairią reprezentatyvią internetinę (angl. web) ir spausdintinę (angl. print) medžiagą, leidžia pateikti optimaliausius sprendimus vizualinei Jūsų prekės ar paslaugos išraiškai bei suteikti profesionalias konsultacijas gamybos klausimais.