Dizaino agentūra BrandWorks

BrandWorks – vizualinio identiteto ekspertai.

Jau daugiau nei 20 metų specializuojamės ženklodaros ir vizualinio identiteto srityje. Teikiame unikalius kūrybinius sprendimus ir konsultuojame įvairių sričių bei gerai visuomenei žinomus prekinius ženklus.


BrandWorks išskirtinumas – reiklumas detalėms kurios formuoja unikalią visumą.

Ilgametė patirtis, virš 500 sėkmingai įgyvendintų projektų ir veiksminga kūrybinio darbo procesų valdymo sistema, leido mums tapti vizualinio identiteto kūrimo lyderiais.


Kas yra vizualinis identitetas?

Vizualinis identitetas tai viena iš prekės ženklo strategijos dalių, kurį sudaro prekės ženklo pozicionavimo ir vizualinės komunikacijos visuma. Vizualinis identitetas daro tiesioginę įtaką įmonės, prekės ar paslaugos įvaizdžiui, o tuo pačiu ir sėkmingam verslo augimui, plėtrai ir vertės didinimui. 

Prekės ženklo pozicionavimas

Konsultuojame, kaip valdyti produktų ar paslaugų identifikavimą, kad vartotojai juos suvoktų kaip išskirtinius, turinčius tik jiems būdingų savybių. Taip Jūsų prekė ar paslauga įgyja pranašumą tarp konkurentų.

Prekės ženklo pavadinimo sukūrimas

Teikiame pavadinimų siūlymus tiek Lietuvoje sukurtiems produktams ar teikiamoms paslaugoms, tiek tiems, kurie sukurti globalioms rinkoms. Mūsų pasiūlytas prekės ar paslaugos pavadinimas ne vienam mūsų klientui padėjo įtvirtinti savo prekės ženklą, tapti įsimintinu ir taip pasiekti reikiamus vartotojus. Šią paslaugą teikiame kartu su pozicionavimo ir vizualinio identiteto paslaugomis.

Logotipo sukūrimas

Daugiau kaip 20 metų patirtis kuriant įvairių sričių prekės ženklų logotipus ir jų firminį stilių, leidžia įžvelgti ir pateikti unikalius kūrybinius sprendimus geriausiai atskleidžiančius konkretaus prekės ženklo charakterį.

Logotipo tikslas – vizualiai išsiskirti konkurencinėje aplinkoje, būti lengvai nuskaitomu ir įsimenamu. Tinkamas logotipas yra greitai atpažįstamas ir lengvai pritaikomas tiek spaudoje, tiek interneto erdvėje.

Stiliaus vadovo sukūrimas 

Sukursime stiliaus vadovą, kurio pagalba bus kuriamas vientisas įmonės, produkto ar paslaugos atpažįstamumas ir išskirtinumas.

Prekės ženklo stiliaus vadovo pagalba perteiksite vientisus įmonės dizaino standartus visiems jūsų darbuotojams ir partneriams, sutaupysite lėšų kurdami naujas reklamines kampanijas, kurdami ir vystydami produktą ar paslaugas, padėsite turinio kūrėjams perduoti auditorijai nuoseklų pranešimą apie jūsų prekės ženklą. Pagrindinės stiliaus vadovo sudedamosios dalys: logotipas, spalvos, šriftai, grafiniai elementai, kompozicijos struktūra. 

Logotipo atnaujinimas (angl. Rebranding)

Atnaujinsime Jūsų prekę ar paslaugą reprezentuojantį logotipą, kad jis geriausiai atspindėtų jūsų įmonę. Laikui bėgant, dažnai keičiasi prekės ar paslaugos pozicionavimas, komunikacinis tonas ar tiesiog pasensta logotipo grafinė išraiška, todėl reikalingas esminis logotipo atnaujinimas (angl. Rebranding) arba minimalios logotipo korekcijos (angl. Facelift).

Šūkio sukūrimas (angl. Tagline)

Patirtis dirbant su skirtingų sričių įmonėmis, leidžia atrasti geriausius kūrybinius sprendimus jūsų prekės ar paslaugos unikalumą komunikuojančiam šūkiui. Tam, kad jis būtų ilgalaikis bei atspindėtų Jūsų prekės ženklo sritį, kuriamą vertę ir prekės ar paslaugos išskirtinumą.

Internetiniai tinklalapiai

Vizualiai tvarkingas ir strategiškai apgalvotas tinklalapis yra vienas esminių instrumentų, padedančių užmegzti norimą dialogą su jus pastebėjusiu ar jūsų paslaugų ieškančiu klientu. 

Produkto įpakavimas

Sukursime patogų rūbą jūsų produktui. Neabejojame, kad produkto išvaizda privalo atspindėti jo kokybę bei padėti prekei greičiau surasti savo tikslinį vartotoją.

Reklaminė medžiaga

Patirtis kuriant įvairią reprezentatyvią internetinę ir spausdintinę medžiagą, leidžia pateikti optimaliausius sprendimus vizualinei prekės ar paslaugos išraiškai bei suteikti profesionalias konsultacijas gamybos klausimais.